کارخانه‌ای در تورنتو که دفتر کار شد

شرکت تام چونگ در شهر تورنتو پیش‌تر یک کارخانه بود، ولی حالا یک دفتر کار با دکوراسیون اداری شیک و به روز است که قابلیت‌های زیادی دارند.
این دفتر کار در طبقه‌ی سوم یک ساختمان آجری با کاربری صنعتی قرار دارد و حالا به یک دفتر کار با فضاهایی برای برگزاری جلسات کاری تبدیل شده است. مساحت این دفتر کاری ۵۰۰ متر مربع است و شامل استودیوی عکاسی و فیلم‌برداری، گالری‌ برای نمایش پروژه‌ها و کافه می‌شود، در کنار آن یک فضایی برای برگزاری جلساتی برای شرکت کانن هم پیش‌بینی شده است.

طراحی داخلی این دفتر از موادی محدود در طراحی دکوراسیون داخلی و  اداری استفاده کرده است: چوب درخت کاج، تخته‌های سه لایی و ورق‌های فولاد گالوانیزه. مدیر شرکت تام چونگ درباره‌ی طراحی دکوراسیون اداری این دفتر بر ارزان بودن و پرکاربرد بودن‌شان تأکید می‌کند. از آن‌جا که بودجه‌ی طراحی داخلی شرکت محدود بود، طراح از دیوارهای پیش‌ساخته استفاده کرد و به جای به کار گیری سقف کاذب ترجیح داد تا سیستم لوله‌کشی را به شکل روکار اجرا کند.
طراح اتاق‌های متعددی را در این شرکت اجرا کرده است، ولی با انتخاب هوشمندانه‌ی مبلمان اداری این امکان را به کارفرما داده تا طراحی اتاق‌ها را بنا به نیازش عوض کند. در ضمن پنجره‌ها به شکلی نوسازی شده‌اند که دفتر تا بیش‌ترین حد ممکن با نور طبیعی روشن شود. کف هم با چوب و لمینیت کار شده، مدیران شرکت می‌گویند که پیش از آغاز بازسازی ساختمان نیمی از کف ساختمان در وضعیت بسیار بدی قرار داشته است.


اما در انتخاب مبلمان داخلی این دفتر به جز قفسه‌های یو شکل باقی از فروشندگان محلی مبلمان اداری خریداری شده که این مبلمان اداری را به سفارش طراح داخلی ساخته‌اند. تمامی مبلمان اداری این شرکت قابل تغییر هستند و می‌توان رویه و پایه‌شان را بر حسب نیاز جابه‌جا کرد.
دیوارهای کافه با مواد نرم صنعتی پوشانده شده‌اند تا به‌مانند کوسن‌های نرم برای تکیه دادن مناسب باشند.

 

از دیگر مقالات ما دیدن فرمایید :

دکوراسیون داخلی منزل , طراحی داخلی منزل 

 

 

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *