نورپردازی در حمام
تقسیم سنتی خانه، اتاق درونی را به حمام اختصاص می دهد که فاقد نور خورشید است. اگر حمام پنجره داشته باشد، پنجره هایش معمولاً کوچک هستند و نور کمی را وارد حمام می کنند و بنابراین نورپردازی مصنوعی نیاز مبرم برای حمام است. ایده خوبی است که منابع نوری جهت دار برای مهم ترین نواحی یا الگوی نورپردازی عمومی ترکیب شود تا به جلوه روشن تر و متعادل تری دست یابد.

نورپردازی در این حمام ناشی از دو لامپ هالوژن قرار گرفته در سقف است.

دو لامپ دیواری با بازوهای تاشو، حس کلاسیک را در حمام القا می کنند. کاشی های سبز نیز فضا را روشن می کنند.

دو لامپ دیواری مخروطی برای نورپردازی سطح سینک در این حمام در نظر گرفته شده است. لامپ ها الگوی متقارن را با آینه ها شکل می دهند.

ویژگی اصلی نورپردازی، لامپ دیواری کاربردی با ظاهر مدرن است.

نورپردازی نرم ناشی از لامپ های هالوژن در سقف با انعکاس های ایجاد شده در حمامی که به طور کامل از سنگ مرمر ساخته شده، بازی می کند.

سبک تزئینی روستایی درصدد ایجاد محیطی است که سادگی و آرامش زندگی روستایی را انتقال دهد. هرچند، در حمام، سبک روستایی امکان عرضه عناصر فولادی را فراهم می کند. نورپردازی در این فضا با لامپ های هالوژن به دست آمده است که نور خود را بر پانل های کمرنگ می تابانند.

ترکیب بندی بسیار پویا که سقف سبک روستایی را با اتاقک دوش ترکیب می کند. نورپردازی عمومی ناشی از تیرک هاست و در فضای بین آنها انعکاس می یابد تا جلوه بسیار اصیلی را ایجاد کند.

تأثیر ارت دکو این حمام روشن شده با دو لامپ دیواری عتیقه را متمایز می کند.

حمام کوچک نیاز به استفاده از جلوه های تزئینی دارد تا بزرگ تر به نظر برسد. دو آینه در اینجا نور عمومی ناشی از لامپ دیواری را تشدید می کند.

مکان اصیل برای لامپ دیواری با القای حس کلاسیک. این نوع لامپ که نور را رو به بالا هدایت می کند، جلوه بسیار جذابی را ایجاد می کند.

منابع نوری متعدد از لامپ های هالوژن واقع در سقف با لامپ نئون واقع در بالای آینه تکمیل می شود که برای نواحی که بیشتری نیاز به نور را دارند، تعبیه شده است.

رنگ نورپردازی عامل مهمی در هنگام دکوراسیون در سایه-های مختلف است. در این حمام، رنگ سفید لامپ های هالوژن، شخصیت و هویت محیط را ارتقا می دهد.

محیط رمانتیک با الهام کلاسیک. لامپ های دیواری با دسته-های تاشو به دلیل انعکاس نور از سطوح کمرنگ دکوراسیون، کل نور مورد نیاز را فراهم می کنند.

سایه های اخرایی، این محیط را بسیار راحت و گرم می کند. نورپردازی در این حمام، جلوه صمیمی را ایجاد می کند.

هنگام که حمام از سطوح کمرنگ تشکیل شده است. نور بهتر توزیع می شود زیرا به هر گوشه می رسد و نیازی به نور مستقیم از لامپ های دیواری نیست.

 

طراحی داخلی   دکوراسیون داخلی اداری    دکوراسیون داخلی منزل    طراحی ویترین مغازه    بازسازی ساختمان    طراحی داخلی رستوران     طراحی داخلی طلا فروشی    طراحی داخلی ویلا    طراحی داخلی مطب

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *