نوارهای تزئینی

نوارهای تزئینی خریداری شده از قبیل قیطان های طنابی پیچ، ریشه ها منگوله، منجوق و هر چیز تزئینی دیگر را که می خواهید روی نوار لبه کار خود بدوزید. باید قسمت پارچه متصل به آنها را داخل درز در امتداد یک لبه قرار دهید و بدوزید.نوارهای تزئینی              نوارهای تزئینی خریداری شده از قبیل قیطان های طنابی پیچ، ریشه ها منگوله، منجوق و هر چیز تزئینی دیگر را که می خواهید روی نوار لبه کار خود بدوزید. باید قسمت پارچه متصل به آنها را داخل درز در امتداد یک لبه قرار دهید و بدوزید.

اتصال قیطان های طنابی پیچ  قیطان تزئینی را به سمت روی تکه جلوی بالش داخل درز مانند اتصال نوار قیطان روکش شده بدوزید (صفحه۷۹ را ببینید).     حدود ۶/۷ سانتی متر اضافه در هر انتهای نوار تزئینی قرار دهید و حدود ۸/۳ سانتی متر فاصله در محلی که به لبه دوخته نمی شود قرار دهید.

دوخت قیطان های طنابی پیچ پارچه متصل به قیطان را کنار بزنید، با دقت نخ های تکی قیطان پیچ را جدا کنید و هر انتها را اگر فکر می کنید که ممکن است سائیده شوند با نوار چسب بپوشانید. پارچه های هر دو انتهای آزاد قیطان را روی هم قرار دهید و آنها را به وسیله نوار چسب کاغذی یا سلفون به یکدیگر بچسبانید. دمباله های سمت چپ را رو به سمت بالا و دمباله های سمت راست را رو به سمت پایین قرار دهید.دمباله های سمت چپ را روی پارچه نوار چسب زده نوار چسب بزنید و دمباله ها را به سمت پشت طبق قرار گرفتن طبیعی خودش بپیچید.

دُمباله های سمت راست را بگیرید و رشته های تکی را به حالت اولیه خودشان برگردانید. آنها را به رشته های سمت چپ در حالت اولیه بپیچید و ریشه ها را روی پارچه اتصال به نوار بچسبانید.

پایه زیپ دوزی یا قیطان دوزی را روی چرخ وصل کنید، روی تمام رشته های چسب زده را از نزدیک خاتمه قیطان بدوزید. دمباله های اضافه را قیچی کنید، نوار چسب ها را هم بردارید.

 

طراحی داخلی   دکوراسیون داخلی اداری    دکوراسیون داخلی منزل    طراحی ویترین مغازه    بازسازی ساختمان    طراحی داخلی رستوران     طراحی داخلی طلا فروشی    طراحی داخلی ویلا    طراحی داخلی مطب

 

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *