ساختار در
درهای فلزی توخالی از ورقه های فولادی متصل به چارچوب شبکه ای فولادی ساخته شده و با این شبکه ها تقویت می شوند. آنها ممکن است دارای ساختار محکم لانه زنبوری با کاغذ ضخیم، فولاد تقویت شده و هسته ای از فوم اسفنجی صُلب باشند. درهای فلزی توخالی به عنوان درهای صاف با شیشه کامل، پانل هایی با دید اندک، روزنه های نوری باریک یا کرکره موجود هستند. درهای فلزی ممکن است رنگ شده و یا برای رنگ شدن گالوانیزه شده باشند. همچنین ممکن است دارای پرداخت لعابی پخته، پوشیده در وینیل و یا روکشی از فولاد ضدزنگ یا آلومینیوم در بافتی پرداخت شده یا صیقل یافته باشند.

ورقه های فولادی متصل به چارچوب شبکه ای فولادی بوده و با این شبکه ها تقویت می شوند.

سطح رویی در ممکن است بدون درز باشد و یا درزهایی از ساختار پانلی را نشان دهد.
درهای فلزی توخالی

ساختار در
درهای صاف چوبی ممکن است دارای فضای داخلی شیشه ای یا کرکره ای باشند. درهای توخالی نیز دارای چارچوبی از هسته فیبرهای موج دار یا شبکه ای از نوارهای چوبی می باشند. آنها سبک بوده و از عایق گرمایی و صوتی ضعیفی برخوردار هستند و در اصل برای کاربردهای داخلی طراحی و ساخته شده اند.
مغزه درهای نوپُر معمولاً دارای هسته ای از الوارهای متصل به هم، نئوپان یا ترکیب های معدنی هستند. این نوع درها در اصل برای کاربردهای خارجی همچون درهای خروجی طراحی و ساخته شده اند، اما ممکن است در مکان هایی که مقاومت در برابر آتش، عایق صوتی و ثبات ابعادی مطلوب است از درهای توپُر استفاده شود.
درهای قیدی و بائوی چوبی متشکل از چارچوبی از بائوهای عمودی و قیدهای افقی هستندکه چوب های توپُر و یا تُنُکه هایی از تخته چندلا، شیشه یا کرکره را در جای خود نگه می دارند. طرح های تُنُکه ای مختلف و سبک هایی از درهای تمام کرکره ای و فرانسوی نیز در بازار موجود می باشند.
چارچوب قیدی و بائو

مغزه توپُر برای ثبات ابعادی، مقاومت در برابر
آتش و کنترل صدا کاربرد دارد.

درهای توخالی فقط برای فضای داخلی استفاده می شوند.
زیر پوسته

روکش تزئینی

در صاف چوبی
قید فوقانی

تُنُکه: قسمت مرغوب در برای پرداخت های رنگی
و آشکار با درجه استاندارد بالا برای پرداخت ها
و رنگ کردن

بائو

کمرکش در (قید نصب قفل)

پاسار

در قاب تُنُکه ای چوبی

 

طراحی داخلی    دکوراسیون داخلی اداری    دکوراسیون داخلی منزل   طراحی ویترین مغازه    بازسازی ساختمان   طراحی داخلی رستوران     طراحی داخلی ویلا

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *