خانه‌ای مدرن برای یک مرد جوانِ ساکن کیف

ایگور سیریتوف یک طراح داخلی است و مدیر شرکت معماری سیریتوف آرکیتکتس که شخصاً آپارتمان مسکونی ۷۶ متری خود در شهر کیف نوسازی کرده. به شکلی که مناسب یک جوان مدرن و امروزی باشد. او با تأکید بر روی رنگ‌های تیره در مقابل مبلمانی به رنگ‌های گرم ضمن این‌که به آپارتمان‌اش ظاهری شیک و سطح بالا داده آن را به محیطی گرم و پذیرا تبدیل کرده است.


آشپزخانه‌ی این خانه با کشوهای مختلف ساخته شده که تقریباً همه چیز را پنهان می‌کند و تنها زمانی که کشوها باز شوند است که چشم شما به وسائل آشپزخانه می‌افتد. کابینت‌ها به رنگ مشکی به خوبی با مبلمان خانه هماهنگ شده‌اند. کاناپه‌ی راحت و ال شکل اتاق نشیمن به رنگ خنثی توسط پائولو لنتی طراحی شده.
طراحی داخلی دیوار حمام را با شیشه‌ای مات پوشانده و تمامی سطح رویی آن با سیستم لوله‌کشی آپاریچی ون‌گارد تزئین شده که جلوه‌ی قدیمی به حمام داده. نکته این‌جاست که دوش حمام هم به رنگ این لوله‌هاست، رگه‌هایی از این رنگ در کف حمام هم کار شده تا هماهنگی را کامل کند.


دیوار پشتی اتاق خواب با چوب کار شده و سازه‌ای فلزی بر روی تخت‌خواب‌ها کار گذاشته شده که کم و بیش شبیه به سایبان است. طراح داخلی یک دستگاه پروژکتور را در سقف اتاق خواب کار گذاشته که موقع تماشای فیلم به کار می‌آید.

 

از دیگر مطالب سایت دیدن نمایید :

طراحی داخلی , طراحی دکوراسیون داخلی , شرکت طراحی داخلی , دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی منزل , دکوراسیون داخلی منزل , طراحی داخلی رستوران ,طراحی داخلی ویلا , طراحی داخلی هتل ,طراحی داخلی مطب ,طراحی داخلی مغازه , دکوراسیون داخلی مغازه ,طراحی داخلی اداری , دکوراسیون داخلی اداری ,طراحی داخلی طلا فروشی ,بازسازی ساختمان , دکوراسیون داخلی مدرن , دکوراسیون منزل , طراحی منزل , طراحی رستوران , طراحی ویلا , ویلا , رستوران , منزل , طراحی مطب , طراحی مغازه , دکوراسیون مغازه , طراحی اداری , دکوراسیون اداری , طلا فروشی , طراحی طلا فروشی , بازسازی , ساختمان , بازسازی مدرن ساختمان

مقالات

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *