استودیو تَگ یک شوروم تعاملی را در نیویورک افتتاح کرد

استودیوی معماری و طراحی داخلی تَگ اخیراً شو روم تعاملی جدیدشان را در شهر نیویورک افتتاح کردند. این استودیو به طراحان داخلی امکان می‌دهد تا ضمن تماشا و انتخاب مبلمان اداری با تماشای طرح‌های مختلف این استودیو فکرها و طرح‌های تازه‌تری را در ذهن بپرورانند. این استودیو ۱۳ طرح داخلی مختلف را با انواع مبلمان اداری به شکلی طراحی کرده تا طراحان داخلی به راحتی بتوانند از آن‌ها الهام بگیرند.


اما رابسون، جون اُفرمن و دوون راش این شو روم را طراحی کرده‌اند. این سه طراح داخلی درطول این سال‌ها تجربیات فراوانی در زمینه‌ی معماری، طراحی مبلمان اداری و طراحی داخلی کسب کرده‌اند و حالا حاصل این تجربیات را در استودیوی شخصی‌شان به کار برده‌اند.
این سه طراح داخلی از نخستین مراحل ایده‌پردازی تا اجرای تک‌تک مراحل کار در کنار هم بوده‌اند. هدف آن‌ها این بوده که استودیو تَگ را به شکلی طراحی کنند تا نه فقط امکان تعامل بین معماران و طراحان داخلی را فراهم کند که در عین‌حال مکانی باشد برای مطالعه‌ی موردی تجربیات مختلف در حوزه‌ی طراحی مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی.
مشتری‌های مختلف این استودیو به محض ورود با چیدمان‌های مختلف و متنوع مبلمان اداری مواجه می‌شوند که در گوشه و کنار استودیو دیده می‌شوند.

 

 

از دیگر مطالب سایت دیدن نمایید :

طراحی داخلی , طراحی دکوراسیون داخلی , شرکت طراحی داخلی , دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی منزل , دکوراسیون داخلی منزل , طراحی داخلی رستوران ,طراحی داخلی ویلا , طراحی داخلی هتل ,طراحی داخلی مطب ,طراحی داخلی مغازه , دکوراسیون داخلی مغازه ,طراحی داخلی اداری , دکوراسیون داخلی اداری ,طراحی داخلی طلا فروشی ,بازسازی ساختمان , دکوراسیون داخلی مدرن , دکوراسیون منزل , طراحی منزل , طراحی رستوران , طراحی ویلا , ویلا , رستوران , منزل , طراحی مطب , طراحی مغازه , دکوراسیون مغازه , طراحی اداری , دکوراسیون اداری , طلا فروشی , طراحی طلا فروشی , بازسازی , ساختمان , بازسازی مدرن ساختمان

مقالات

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *